Szybkie menu

FILIA CZEMPIŃ

_DSC3034.JPG

W Czempiniu, gdzie znajduje się filia naszej firmy, dysponujemy utwardzonym placem (10 000 m2), 2000 m2 powierzchni magazynowej, bocznicą kolejową oraz suwnicą.
 

Strona główna  ⁄  O firmie

O firmie

Węglostal Sp. z o.o. to firma oparta na więziach rodzinnych, powstała w 1994 roku. Jej założycielem jest Hieronim Błoch, który stworzył podstawy i wyznaczył kierunek rozwoju przedsiębiorstwa.

Początki funkcjonowania firmy to przede wszystkim hurtowa sprzedaż opału na terenie Śremu i miejscowości ościennych.

Wraz z rozwojem firmy, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż materiałów budowlanych oraz usługi transportowo-sprzętowe. Z upływem lat firma Węglostal zyskała znaczącą pozycję na rynku regionalnym,  co niewątpliwie przyczyniło się do jej dynamicznego rozwoju.

Od 2003 roku posiadamy filię naszej firmy w Czempiniu, gdzie prowadzimy sprzedaż opału i materiałów budowlanych. Ponadto posiadamy ok. 2000m2 powierzchni magazynowej oraz własną bocznicę kolejową i suwnicę.

Wiosną 2006 roku firma Węglostal otworzyła rodzinną stację paliw BHB Błoch, która prowadzi hurtową i detaliczną sprzedaż paliw. Od samego początku jej profesjonalnym zarządzaniem zajmuje się starszy syn właściciela – Paweł Błoch, który od kilku lat z powodzeniem realizuje wyznaczoną przez swojego ojca drogę rozwoju firmy.

Firmę Węglostal tworzą przede wszystkim wspaniali ludzie dbający o najwyższą jakość oferowanych usług, fachowość i profesjonalne doradztwo. W swojej działalności kładziemy ogromny nacisk na rzetelność i terminowość.

Wieloletnie doświadczenie oraz permanentne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników daje nam możliwość dostarczania Państwu produktów i usług na najwyższym poziomie.

Firma dla Ciebie

Węglostal Sp. z o.o. to firma, które doświadczenie zbudowane jest na podstawowych wyróżnikach - rzetelności i solidności wykonywanych usług. Wieloletnie doświadczenie wspieramy najnowszymi technologiami obowiązującymi w naszej branży. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą obszaru naszej działalności.
Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz szybkie terminy realizacji.
 
 

Certyfikaty i wyróżnienia

Diamenty miesięcznika Forbes

DIAMENTY MIESIĘCZNIKA FORBES

Lista Diamentów Forbesa została opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych firm.

Copyright © 2010 BŁOCH Węglostal Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Supremo.pl - Serwisy i Strony internetowe   System Kentico CMS